PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=319723}

Wesołych Świąt

Deck the Halls
5,8 14 508
ocen
5,8 10 1 14508
5,0 5
ocen krytyków
Wesołych Świąt
powrót do forum filmu Wesołych Świąt

WESOŁYCH ŚWIĄT to komedia tak mdła jak świąteczny nastroj serwowany nam w supermarketach.
Filmy o Bożym Narodzeniu to osobny gatunek kina, którego głównym nurtem są komedię.
Obraz Johna Whitesella stanąć nam może jednak niczym ość ze świątecznego karpia w gardle.
Scenarisuz filmu opowiada o rywalizacji dwóch sąsiadów, która (co nie jest tajemnicą) kończy się spontanicznym pojednaniem.
Temat jest więc ograny do bólu i nie za wiele da sie z niego wycisnąć.
Gagi (jeśli już śmieszą) starczą ledwie na półuśmiech.
Zakończenie jets tak niewiarygodnie mdłe i banalne, że trudne do wytrzymania.
Morał też nie wypada zbyt pzrekonująco.
C o gorsza twórcy nawet nei satarają sie uwiarygdnić całego scenariusza, apostępowaniem głównych bohaterów (wcale nie tak sporadycznie) żądzą zupełnie nonsensowne motywy.
Nie ma tu zbyt wyrafinowanego humory, a połowa gagów to ograne niewypały.
Nie pomaga też świetna obsada. Danny De Vito od dawna nie był gorszy, a obdarzony nadwagą Matthew Broderick od początku filmu wydaje się być zmęczony swoją rolą.
Niestety.. świąteczny niewypał.

ocenił(a) film na 3

Popieram. Wytrzymałam jakoś do końca ale na pewno nie obejrzę drugi raz.

ocenił(a) film na 3

Zgadzam się. Film obejrzałem z braku laku i jedyne co można o nim szczerze powiedzieć to to, że jest żałosny. Jeśli już budzi uśmiech to tylko politowania. Ocena- 3/10 (w końcu są święta:P)

ocenił(a) film na 6

Ja obejrzałem tylko ze względu na to że grał tam Danny DeVito.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones