PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=319723}

Wesołych Świąt

Deck the Halls
5,8 14 508
ocen
5,8 10 1 14508
5,0 5
ocen krytyków
Wesołych Świąt
powrót do forum filmu Wesołych Świąt

Może być

ocenił(a) film na 6

Film oglądam chyba od momentu premiery w Polsacie co roku i choć dawniej bardziej mi się podobał, to jednak lubię do niego wracać. Może trochę z sentymentu, a może trochę z powodu świątecznego klimatu, jaki znajdziemy w tej produkcji. Szkoda, że fabuła jest mocno infantylna ("chce być widziany z kosmosu!"), a humor niskich lotów. Czasem można się pośmiać, a czasem niektóre żarty są kompletnie z dupy, jak np. gliniarz noszący damską bieliznę. Nie wiem jaki był powód by umieszczać ten wątek w tym filmie. Ale przy scenie z fajerwerkami czy choinkami można się czasem uśmiechnąć. No i rywalizacja głównych bohaterów też jest spoko, chociaż motywacje jakieś infantylne nimi rządzą. Cóż... komedie świąteczne rządzą się swoimi prawami ;). Niestety większość na jedno kopyto jest. Przynajmniej humor nie klozetowy. Ja w święta zawsze odpalam, bo na tle takiego syfu jak "To właśnie miłość" czy innych przereklamowanych pierdół wypada przyzwoicie. Dla mnie 6/10 naciągane. Film dawniej emitował Polsat, potem TVP1, a ostatnio w TV Puls już drugi rok jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones