Jorge GarciaI

Jorge Fernando Garcia

8,0
4 177 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jorge Garcia

schudnij, długo z taką masą nie pożyjesz.

Slowianin

Proszę Cię, nie wcinaj się.
Ani do czyjejś wagi, ani do czegokolwiek innego, skoro nie potrafisz się z pewnymi istotnymi drobiazgami obnosić.

Zamiast De Niro ustaw sobie na awatar harego potera albo zmierzch skoro swoją wypowiedź uważasz za TAK WAŻNĄ aby się nią podzielić na filmweb...

Simple_man

Skąd ten atak ?
Też bardzo lubie tego aktora i życzę i proszę aby schudł. Ludzie z taką wagą długo nie żyją. mam nadzieję, że Jorge weźmie się za siebie!

nillvo

To co napisał Słowianin nie brzmi mi jak prośba, tylko wyrzut.
i już napisałem
,,...skoro swoją wypowiedź uważasz za TAK WAŻNĄ aby się nią podzielić na filmweb..."

I skąd ten atak?
On zachował się jak troll, a coś takiego trzeba zbesztać.

Simple_man

Fascynująca wypowiedź autora tematu, może na drugi raz zajmij się sobą, a nie czepiaj się kogoś kto COŚ osiągnął w życiu.

k00milek

Chciałeś powiedzieć, że znasz Słowianina i wiesz, że coś osiągnął?
Bo chyba czegoś tu nie rozumiem, co w tym takiego uniosłego żeby tego bronić?

Simple_man

k00milek odniósł się do wypowiedzi Slowianin a nie twojej. Czytaj ze zrozumieniem to więcej w życiu zrozumiesz :P.

A ja się zgadzam ze słowianinem i będę bronił jego wypowiedzi bo życzy jak najlepiej dla Jorge. Sam ważę ponad setkę i już mi to dokucza a co dopiero ten gość. Problemy ze stawami i kręgosłupem, zwyrodnienia kostne, cukrzyca, ryzyko zawału etc. tego chcecie facetowi życzyć ?? czy sami macie kompleks na temat swojej wagi i dla was jest to temat tabu ?? :]

Pig_us

Jak będzie chciał schudnąć to schudnie, każdy jest kowalem swojego losu.

naza

Masz rację, co nie zmienia faktu że gość popełnia samobójstwo

Slowianin

Jorge przeczytał twój komentarz i poprosił mnie, żebym odpisał ci od niego „spi***alaj”.

Slowianin

Po co żyć długo ? Lepiej żyć dobrze i tak jak się komu podoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones