PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703475}

Faking It

7,1 12 857
ocen
7,1 10 1 12857
Faking It
powrót do forum serialu Faking It

Czy to tylko moje wrażenie , czy szkoły w Ameryce to taki burdel? Każdy z każdym śpi, pieprzą się jak króliki xD polskie szkoły to klasztor w porównaniu z nimi ...

Tak mi się nasunęło, bo w tym serialu też tak jest, jak i w tego typu podobnych,nie wspominając o filmach 'dla młodzieży'...

cheer_up

Wydaje mi się, że w amerykańskich szkołach wcale tak nie jest. Po prostu producenci muszą urozmaicić swoje produkcje, by zyskać na oglądalności. Bo kto by chciał oglądać nastolatków "wkuwających" przed klasówką, chowających ściągi w rękawach czy też spóźniających się na dwie pierwsze lekcje? Spójrzmy na wytwór naszej polskiej stacji. W życiu nie oglądałam bardziej durnego i mijającego się z rzeczywistością serialu. (Oczywiście mam tu na myśli "Szkołę" nadawaną przez TVN.)

ocenił(a) serial na 7
Veronika_Arwen

Przyznaję całkowitą racje.

Veronika_Arwen

Hmm... Może i tak jest. Chociaż! Szkoły amerykańskie pewnie są bardziej "rozpustne" niż te polskie xD Nie wspominając już o poziomie nauczania.

ocenił(a) serial na 8
Veronika_Arwen

Najgorsze jest to że ten pseudo serial "szkoła" coś osiągnęła.. Kto ten shit ogląda w ogóle?!?!

Veronika_Arwen

To trochę tak jak praca policjanta nie polega na pościagach, strzelaninach i łapaniu co chwila groźnych morderców. Po prostu twórcy idą po najmniejszej linii oporu i najbardziej eksponują te elementy, które najlepiej się sprzedają. A seks się sprzedaje. Nadmiar romansów można porównąc do nadmiaru eksplozji w filmach akcji, czy do ilości tragedii zrzucanych na bohaterów w telenowelach (gdzie każda para po milion razy się rozstaje i wraca, kilkoro cżłonków rodziny miało amnezje i wróciło po wielu odcinkach ze zmienioną twarzą itp.)

cheer_up

Chodzę do szkoły w USA i zdecydowanie nie jest tak w filmach, ale rzeczywiście amerykańscy nastolatkowie o wiele bardziej swobodni i "rozpustni"

cheer_up

Z doświadczenia mogę powiedzieć, że szkoła była jak każda inna.

cheer_up

To zwykła telewizyjna bzdura żeby deprawować młodzież.Może są gdzieś, takie przypadki, ale na pewno nie w takim stopniu, jak to jest pokazane w serialu albo w filmach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones