PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742875}

Kwarantanna

Containment
7,4 4 208
ocen
7,4 10 1 4208
Kwarantanna
powrót do forum serialu Kwarantanna

Po dwóch odcinkach jestem pod wrażeniem tego serialu, fajni aktorzy, dobre kino, i mimo że jak przeczytałem o fabule tego serialu pomyślałem (to już chyba było temat jakby nie było wykorzystywany w filmach i serialach, ) to po oglądnięciu stwierdziłem że serial ma bardzo dobry klimat i będę go oglądał bo po dwóch odcinkach bardzo mnie zainteresował ,na uwagę zasługują aktorzy, dobrze budowane napięcie i dobrze nakręcone ujęcia ,przede wszystkim nie nudzi

ocenił(a) serial na 7
robin_1752

ja muszę przyznać, że też pierwsze dwa odcinki obejrzałam z zaciekawieniem, później niestety jest gorzej, dużo nielogicznych decyzji ze strony rządu i za dużo "ckliwych scen" w miejsce prezentacji rzeczywistej sytuacji, a szkoda, bo zapowiadało się bardzo dobrze.

etincelle

ja jestem po 4 odcinkach na razie mi pasuje , zobaczymy jak będzie dalej , no może rzeczywiście są ,, sceny ckliwe ,, ale jak dla mnie nie przesadzają z tym , na razie mi się podoba

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones